O nás

Život je pohyb. Změň svůj pohyb. Změníš svůj život!

Zdravotně-kondiční studio Remedy medical fitness vzniklo proměnou jednoho klukovského snu ve skutečnost. Již při studiu na vysoké škole byl Jakubem položen základ nynějšího konceptu Remedy, který se zaměřuje na harmonizaci pohybového systému se správným držením těla a svalovou rovnováhu, jež současně napomáhá optimalizaci jednotlivých funkcí vnitřních orgánů a psychické i sociální pohodě. Skutečně reálné obrysy jeho sen nabral roku 2011, kdy přišlo rozhodnutí se zcela osamostatnit a nabídnout tak plně diskrétní a individuální přístup širokému spektru klientely v atraktivním prostředí Remedy medical fitness ve Žďáře nad Sázavou s vybavením korespondujícímu se současnými trendy funkčního tréninku. Jakubovo rozhodnutí zúročit 14 let zkušeností v tuzemsku i zahraničí vyústilo do dalšího významného milníku Remedy v roce 2016, kdy rozšířil trenérskou základnu o kolegu a kamaráda Robina.

Společně rozšiřujeme naše dovednosti a poznatky, na základě kterých neustále posouváme standardy našich šlužeb. Naše práce nás prostě baví. Motivací je pro nás především spokojený klient.

Nezáleží nám na tom, jestli jste vrcholový sportovec nebo knihomol. Ať  jste malí, velcí, hubení, silní, slabí, mladí nebo staří, bolí vás koleno, nebo celé tělo, chcete skákat dál, nebo výš, nebo prostě jen v PO HO DĚ doběhnout autobus. Pokud opravdu něco chcete změnit, stačí přestat hledat výmluvy a my vám ukážeme jak na to.

Remedy medical fitness studio v současné době pravidelně navštěvuje více než 250 klientů z celé České republiky, kteří se začli aktivně podílet na příběhu svého života. A jaký je ten váš ?

Je čas na změnu!

Remedy medical fitness team

                            podpisy