Blog

Nový ceník od 1.1.2023

Dobrý den a ahoj klienti, kamarádi a sympatizanti Remedy, 

touto cestou bychom vám chtěli oznámit, že od 1. ledna 2023 přistupujeme k celkové změně našeho ceníku. Reagujeme tak na navyšování režijních nákladů v roce 2022 s očekávaným přesahem i do následujícího roku 2023.  Nový ceník najdete na našich stránkách www.remedy.cz 

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás v Remedy medical fitness.

Kuba & Radim

Úplné UZAVŘENÍ provozovny

Na základě vyhlášky Vlády České republiky byla od 22. 10. 2020 UZAVŘENA již CELÁ provozovna REMEDY medical fitness. Z tohoto důvodu se veškeré rezervace všech termínů kondičních, kompenzačních cvičení, manuální terapie a masáží do odvolání ruší.
Platnost depositů stejně jako končící dárkové poukazy budou prodlouženy, nebojte se nic.
Power to you!

Částečné uzavření PROVOZOVNY – nouzový stav ČR

Na základě vyhlášky Vlády České republiky jsme od 9.10. 2020 nuceni opět UZAVŘÍT vnitřní prostory provozovny REMEDY medical fitness pro individuální tréninkové jednotky. Naše CVIČEBNY budou ZAVŘENÉ po dobu 14 dní. Z tohoto důvodu se veškeré rezervace termínů kondičních a kompenzačních cvičení pro toto období ruší. Vy samozřejmě i nadále urputně zdokonalujete osvojené pohybové dovednosti sólo u Vás doma:) …že?
Manuální terapie, masáže a funkční diagnostika prozatím pokračuje bez omezení!
Chtěl jsem sám pro sebe toto likvidační oznámení zakončit: „STAY POSITIVE!“, ale sousloví v této době nabírá zcela jiný rozměr 🙈
Proto, doufejme brzy, na viděnou.

Změna ceníku

Vážení klienti, přátelé a vy všichni, jenž se aktivně podílíte na příběhu svého zdraví,

touto cestou bychom Vám chtěli oznámit, že od 1. září 2020 přistupujeme k celkové změně našeho ceníku. Zdražení se týka individuální tréninkové jednotky tak i masáže a manuální terapie. Nový ceník najdete na našich stránkách www.remedy.cz 

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás v Remedy medical fitness.

 

podpisy

Znovuotevření provozovny

A je to tady! K datu 4.5. 2020 plánujeme znovuotevření naší/vaší provozovny REMEDY medical fitness. K tomuto termínu se pojí rezervace pro individuální tréninkové lekce. Masáže a manuální terapie pak spouštíme o týden později, tedy dle vládního nařízení, dne 11.5. 2020. 

Veškeré lekce/terapie budou probíhat za krutopřísných hygienických podmínek. Pro vzájemnou bezpečnost prosíme o jejich dodržování. Jinak sekec mazec a zase budeme všichni sedět doma 🙂   

Těšíme se na Vás.

Uzavření PROVOZOVNY – Nouzový stav ČR

Na základě vyhlášky Vlády České republiky, musí být provozovna REMEDY medical fitness až do odvolání UZAVŘENA. Z tohoto důvodu se veškeré rezervace termínů pro toto období ruší. Budeme se těšit, doufejme brzy, na viděnou.

Změna ceny za individuální trénink u Robina Blažíčka

Dovolujeme si oznámit, že od 1.září 2019 bude individuální lekce u Robina Blažíčka stát 450 Kč, cvičení pro 2 osoby zůstává na stejné částce – 600 Kč. Robin se ve svém volném čase neustále vzdělává a tak si zvyšuje kvalifikaci a odbornost pro práci s klienty.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás v Remedy medical fitness.

podpisy

Přerušení celého provozu REMEDY

A máme tady dlouho očekávanou rekonstrukci sociálního zařízení v prostorách REMEDY medical fitness. Navrhovaný termín na začatek ledna bohužel nevyšel, ale i přesto jsme radi, že se vůbec rekonstrukce uskuteční. Od 21.2. 2019 budeme měnit nejen podlahu a dlažbu – firma si proto vyhrazuje tři týdny na celkovou rekonstrukci. Předpokládáme, že “špinavá práce” bude trvat týden a poté by bylo možné zbylé dva týdny absolvovat v nouzovém režimu, tedy bez toalety a sprchy, s převlékáním buď přímo ve cvičebně nebo v maserně, která teď díky Kubovým urázům zeje prázdnotou:) Vše záleží na vašem rozhodnutí. Zcela zavřeno bude od 21.2. – 27.2. 2019. Omezený provoz bez sociálního zařízení s náhradním prostorem na převlékání pak od 28.2. 2019 do 14.3. 2019. Pro zarputilé cvičence, které nezastraší omezený provoz, nabízíme po tréninku lahodnou kávu zdarma u nás na baru. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás.

podpisy

Informace o návratu Jakuba Prášila do pracovního procesu

Dobrý den a ahoj všem,

rád bych vás touto cestou informoval o mém předpokládaném zahájení činnosti. V současné době rehabilituji a dělám vše pro to, abych byl co nejdříve v plné síle zpět. Lékaři predikují můj návrat na přelomu dubna/května, ale já věřím, že začátkem března budu schopný začít s trénováním – z počátku bez asistovaného strečinku a postupně bych rád zahájil i masáže a manuální terapii. Děkuji za pochopení a Vaši přízeň. A v březnu se na vás všechny budu postupně těšit.

Kuba

Změna cen tréninkových jednotek

Dobrý den a ahoj, všichni,

chtěli bychom Vám touto cestou oznámit změnu, která přijde s datem 1. září 2018. Jelikož v Remedy medical fitness jsme pro Vás v plném nasazení ve dne a mnohdy i v noci děláme pro Vaše zdraví a pohodu maximum – jsme nuceni zvýšit cenu tréninkové jednotky Remedy trénink individual (55 min) na 400 Kč a Remedy trénink pro dva (55 min) na 600 Kč. Za to Vám slibujeme, že se i nadále budeme vzdělávat v oblasti pohybu a pohybového aparátu. Budeme pracovat na nových metodách, postupech a rozšiřovat tak naše dovednosti a poznatky pro Vaši spokojenost. Zároveň také neustále naplňujeme vize moderního zdravotně-kondičního studia nabízejícího vybavení, diskrétní prostor a v neposlední řadě propracovaný rezervační systém.

Ceník masáží a terapií zůstává beze změny.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás v Remedy medical fitness.

podpisy