Categorized as: Aktuality

Přerušení celého provozu REMEDY

A máme tady dlouho očekávanou rekonstrukci sociálního zařízení v prostorách REMEDY medical fitness. Navrhovaný termín na začatek ledna bohužel nevyšel, ale i přesto jsme radi, že se vůbec rekonstrukce uskuteční. Od 21.2. 2019 budeme měnit nejen podlahu a dlažbu – firma si proto vyhrazuje tři týdny na celkovou rekonstrukci. Předpokládáme, že “špinavá práce” bude trvat týden a poté by bylo možné zbylé dva týdny absolvovat v nouzovém režimu, tedy bez toalety a sprchy, s převlékáním buď přímo ve cvičebně nebo v maserně, která teď díky Kubovým urázům zeje prázdnotou:) Vše záleží na vašem rozhodnutí. Zcela zavřeno bude od 21.2. – 27.2. 2019. Omezený provoz bez sociálního zařízení s náhradním prostorem na převlékání pak od 28.2. 2019 do 14.3. 2019. Pro zarputilé cvičence, které nezastraší omezený provoz, nabízíme po tréninku lahodnou kávu zdarma u nás na baru. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás.

podpisy

Informace o návratu Jakuba Prášila do pracovního procesu

Dobrý den a ahoj všem,

rád bych vás touto cestou informoval o mém předpokládaném zahájení činnosti. V současné době rehabilituji a dělám vše pro to, abych byl co nejdříve v plné síle zpět. Lékaři predikují můj návrat na přelomu dubna/května, ale já věřím, že začátkem března budu schopný začít s trénováním – z počátku bez asistovaného strečinku a postupně bych rád zahájil i masáže a manuální terapii. Děkuji za pochopení a Vaši přízeň. A v březnu se na vás všechny budu postupně těšit.

Kuba

Změna cen tréninkových jednotek

Dobrý den a ahoj, všichni,

chtěli bychom Vám touto cestou oznámit změnu, která přijde s datem 1. září 2018. Jelikož v Remedy medical fitness jsme pro Vás v plném nasazení ve dne a mnohdy i v noci děláme pro Vaše zdraví a pohodu maximum – jsme nuceni zvýšit cenu tréninkové jednotky Remedy trénink individual (55 min) na 400 Kč a Remedy trénink pro dva (55 min) na 600 Kč. Za to Vám slibujeme, že se i nadále budeme vzdělávat v oblasti pohybu a pohybového aparátu. Budeme pracovat na nových metodách, postupech a rozšiřovat tak naše dovednosti a poznatky pro Vaši spokojenost. Zároveň také neustále naplňujeme vize moderního zdravotně-kondičního studia nabízejícího vybavení, diskrétní prostor a v neposlední řadě propracovaný rezervační systém.

Ceník masáží a terapií zůstává beze změny.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás v Remedy medical fitness.

podpisy

Oficiální partner www.zdravestravovani.cz

Zdravotně-kondiční studio Remedy medical fitness je nyní oficiálním partnerem krabičkové stravy www.zdravestravovaní.cz, nabízející programy zdravého stravování pro dietu, hodnotnou stravu i aktivní život. Každý den tak máte možnost až 5 porcí čerstvého jídla pro zdravý a vyvážený jídelníček. Krabičky Vám doručíme přímo domů, případně si je můžete vyzvednout každý den přímo u nás v Remedy ve Žďáře nad Sázavou (výdejní místo pro Žďár nad Sázavou). Jako klienti či sympatizanti našeho studia Remedy medical fitness máte samozřejmě výhodu a při zadání bonusového kódu REMEDY10 v objednávkovém formuláři získáváte slevu 10% z první objednávky. Záleží už jen na Vás, na jak dlouho a jakou skladbu krabiček zvolíte. S výběrem Vám rádi pomůžeme. Samozřejmě čím větší objednávka, tím větší sleva 🙂 Pro jakékoliv dotazy nás můžete kontaktovat na adrese info@remedy.cz.

Přejeme Vám zatraceně prima den

Remedy medical fitness team

On-line platby v provozu

Od pondělí 10.10.2016 jsou umožněny on-line platby v rezervačním systému. Nyní můžete dobíjet deposit dle své libosti, platit objednané služby a plně plánovat rezervaci služeb studia remedy ve vyhřátých papučích pěkně doma. Dobít deposit, případně z něj pak předplatit službu, či zboží nabízené na baru můžete po přihlášení do rezervačního systému.  V sekci „můj účet“ je nyní nové tlačítko „DOBÍT DEPOSIT“. Možnosti dobíjení jsou platební kartou, bankovním převodem, GoPay účtem, pro IT fanjšmekry skrz BitCoiny nebo superCASH 🙂 Kdo upřednostňuje pěkně „z ruky do ruky“, fyzická platba přímo u nás v remedy samozřejmě stálé zůstává.

Rezervační systém

A je to tady! Od září roku 2016 spouštíme rezervační systém. Doufáme, že nám společně bude přinášet jen samá pozitiva. Pro vás by nejvýraznější změnou měla být možnost objednání si služby bez závislosti na osobním kontaktu. Samozřejmostí je pak připomínkování termínů formou SMS na Váš telefon. V případě akutní potřeby termínu pak možnost, zarezervovat se i na obsazené termíny v týdnu jako náhradník. O uvolněném termínu pak opět budete automaticky informováni SMS. S podrobnějším představením nového systému, pravidel a ceníku vás v brzké době budeme kontaktovat.