Mgr. Jakub Prášil

Mgr. Jakub Prášil

telefon: +420 777 868 636

Nikdy to nevzdávej!

Absolvent Univerzity Karlovy v Praze Fakulty tělesné výchovy a sportu. Diplomovou práci na téma Vliv pasivní regenerace na spasticitu při skleróze multiplex zpracoval pod Laboratoří sportovní motoriky a vedením Prof. Ing. Václava Bunce CSc. Zaměřuje se na zdravotní aspekty vyplývající z chybných denních stereotypů. V pozici vedoucího fitness centra změnil pro svoje klienty koncepci klasického fyzického fitness s respektováním všech jejich funkčních předpokladů vzhledem k jejich zdravotnímu stavu. Působí jako kondiční trenér pro jednotlivce i celé týmy. Věnuje se jako terapeut uvolňování a odblokování vadných stavů pohybového aparátu. V současné době se zájmem studuje propojení silově-kondičního tréninku s fyzioterapií. Klade důraz na funkční diagnostiku pohybového aparátu. Je držitel mnoha licencí a certifikátů. Klientům nabízí komplexní služby v oboru.

Kuba je nejen sportovně všestranně založený sympatický týpek, co má rád zábavu a snaží se užívat života, co to jen jde. Neumí říkat ne, takže v těch lepších případech ho dostanete do jakékoliv ztřeštěnosti, z které dokáže udělat neskutečný zážitek. Ve volné chvíli ho najdete ve vodě, či na sněhu s různými prkýnky na nohách. Je vyznavačem surfingu, wakeboardingu, kitingu a snowboardingu. Baví ho design a umění. Rád cestuje. Jeden životní sen v podobě surfingu v oceánu už si splnil, nyní je jeho novou volnočasovou metou heliboarding na Aljašce.

  • FLAPJACK: bezlepkový s belgickou čokoládou
  • PIVO: Kozel 11

Provádím grafické práce, DTP a realizaci. V rámci Corporate Identity tvořím logotypy, design manuály, webdeisgn, katalogy a tiskoviny.